Belka
Wtorek, 19 Lutego 2019   imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Aktywny Strzyżów" - debata o przyszłości miasta i gminy

 
15 września 2015 w Piwnicach pod Calvadosem w Strzyżowie odbyła się debata mieszkanek i mieszkańców gminy Strzyżów. To część cyklu spotkań, podczas których ludzie z różnych środowisk, w różnym wieku, włączają się w tworzenie strategii rozwoju gminy Strzyżów na lata 2016-2025. Podczas debaty wykorzystaliśmy aktywne metody pracy, jakimi pracujemy na codzień z młodzieża i seniorami, co pomogło zbudować atmosferę zaufania i otwartości. Dziękujemy wszystkim za wartościowe rozmowy i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu - 7 października 2015 w Urzędzie Gminy Strzyżów. Zaczynamy o godz. 13.00.

 


Fundacja Rozwoju Dobre Życie
 
Data pliku video: 2015-09-17, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola