Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Erlebnisreise z Deutsch/ Z niemieckim w drogę

Data publikacji: 2018-06-21, Data modyfikacji: 2018-06-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Erlebnisreise z Deutsch/ Z niemieckim w drogę to projekt realizowany przez Goethe Institut w Warszawie we współpracy z Wydawnictwem Lektorklett. W ramach tego projektu szkoły mają możliwość otrzymania dodatkowych materiałów do nauczania języka niemieckiego. Praca konkursowa przygotowana przez uczniów klas drugich(Joanna Gorzynik, Jakub Kluska, Natalia Kozimor, Justyna Ossowska, Anna Salwa, Bartosz Wałach), to film promujący język niemiecki i nawiązujący do tematu Warum Deutsch? W ocenie prac konkursowych uwzględniono nast. kryteria: oryginalność i pomysłowość w realizacji tematu, wrażenia ogólne i warstwę językową. Ocena komisji konkursowej wypadła pomyślnie, dlatego nasza szkoła znalazła się w gronie ponad 50 szkół ponadgimnazjalnych, która otrzyma pakiet materiałów dydaktycznych do nauki języka niemieckiego (karty pracy, gry językowe, zdjęcia, plakaty).Uczniowie uczestniczący w konkursie otrzymują dyplomy i małe upominki. Gratulujemy wszystkim uczniom i życzymy sukcesów w innych konkursach.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1133/erlebnisreise-z-deutsch-z-niemieckim-w-droge
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola