Belka
Wtorek, 16 Października 2018   imieniny: Florentyny, Ambrożego, Gawła
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

"Konkurs na plakat pod hasłem antynikotynowym"

Data publikacji: 2018-01-23, Data modyfikacji: 2018-01-24
A A AWydrukDrukuj  
 
Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Strzyżowie informuje, że został ogłoszony „Konkurs na plakat z hasłem antynikotynowym”. Celem konkursu jest zachęcenie uczniów do przygotowania plakatu z hasłem antynikotynowym promującym zdrowy styl życia w środowisku wolnym od dymu tytoniowego. Uczniowie w swojej twórczości plastycznej przedstawią tematykę palenia tytoniu w aspekcie: obowiązującego prawa (ustawa o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych), propagowania przestrzeni publicznej wolnej od dymu tytoniowego, norm i obyczajów środowiska, uzależnienia od tytoniu, kreowania wizerunku człowieka, który nie pali papierosów, wpływu palenia tytoniu na zdrowie z uwzględnieniem aspektu biernego palenia. Prace powinny ukazywać społeczno – ekonomiczne, zdrowotne i moralne skutki uzależnienia od tytoniu. Do Konkursu można zgłaszać prace plastyczne przygotowane w formacie A3 lub A2. Każda praca powinna mieć swój tytuł.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1063/konkurs-na-plakat-pod-haslem-antynikotynowym
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola