Belka
Wtorek, 19 Lutego 2019   imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Lekcja na 12 gwiazdek

Data publikacji: 2018-12-05, Data modyfikacji: 2018-12-06
A A AWydrukDrukuj  
 
Uczniowie klasy III D mieli okazję wziąć udział w spotkaniu na temat „Wspólny rynek czyli edukacja i praca w UE ” Zajęcia prowadził dwuosobowy zespół : Monika Lewicka–Bułatek - ekspert z zakresu integracji europejskiej oraz Karolina Palimąka - animator młodzieżowy. Spotkanie jest realizowane w ramach III edycji kampanii edukacyjnej „Lekcja na 12 gwiazdek” Koordynatorem przedsięwzięcia jest Pani Ewę Koprowicz a realizuje je Stowarzyszenie Społeczno – Ekonomiczne ABSOLWENT działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie na zlecenie Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce w partnerstwie z siecią Europe Direct i Eurodesk. Uczniowie biorący udział w zajęciach otrzymali materiały mówiące o genezie wspólnot europejskich oraz przybliżające zasady funkcjonowania Unii Europejskiej . Wykorzystanie prezentacji multimedialnej i praca w czteroosobowych grupach pozwoliły zapoznać się z rynkiem pracy UE oraz możliwością dalszego kształcenia. Spotkanie ukazało młodzieży praktyczny wymiar polskiego członkostwa w Unii Europejskiej i jego wpływ na nasze życiowe wybory. Zajęcia wyróżniały się interaktywną formułą jak i zastosowaniem niestandardowych metod edukacyjnych.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1170/lekcja-na-12-gwiazdek
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola