Belka
Wtorek, 19 Lutego 2019   imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MELTING POT - Jarmark kulturalny z Erasmusem+

Data publikacji: 2018-06-13, Data modyfikacji: 2018-06-13
A A AWydrukDrukuj  
 
19 czerwca 2018 r. na lekcji 4 i 5 W międzyklasowych rozgrywkach w klimacie wielojęzycznej i wielokulturowej Europy i świata wezmą udział wszystkie klasy wraz z wychowawcami. Trzy zwycięskie klasy otrzymają bony odpowiednio na kwotę 250 zł, 200 zł i 150 zł, za które będzie można dokonać zakupu produktów np. na klasowe ognisko lub inną klasową imprezę integracyjną.. W programie: FUN READING: Jak nie czytam, jak czytam? ERASMUS MASTERCHEF – kuchnie i smaki Europy ERASMUS DANCES – pokaz tańców z różnych stron świata ERASMUS GAMES – gry i zabawy stąd i zowąd ERASMUS PARADE – parada strojów i barw narodowych ERASMUS TREAT - poczęstunek ERASMUS EXHIBITIONS and AWARDS – podsumowanie konkursów językowych (dyktando i limeryk), wręczenie dyplomów i nagród Do wspólnej zabawy w kolejnym z serii europejskich wydarzeń projektowych zaprosiliśmy również zaprzyjaźnione szkoły podstawowe w Strzyżowie i Wiśniowej. Szczegółowe informacje i Regulamin rozgrywek zostaną przekazane Wychowawcom i Przewodniczącym klas.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1129/melting-pot-jarmark-kulturalny-z-erasmusem
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola