Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

MIĘDZYSZKOLNA LIGA PIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Data publikacji: 2018-05-23, Data modyfikacji: 2018-05-25
A A AWydrukDrukuj  
 
Dnia 27 kwietnia 2018r. w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych w Strzyżowie odbył się finał Międzyszkolnej Ligi Piłki Siatkowej Chłopców. W finałowej czwórce wystąpiły : 2 drużyny z Liceum Ogólnokształcące w Strzyżowie, Zespół Szkół w Czudcu oraz Miejski Zespół Szkół w Strzyżowie. Po zaciętej walce, I miejsce wywalczyła drużyna z LO w Strzyżowie, II miejsce z ZS w Czudcu, III miejsce z Miejskiego Zespołu Szkół w Strzyżowie, IV miejsce z LO w Strzyżowie. Uczestnicy finałowych rozgrywek otrzymali dyplomy, a zawodnicy trzech pierwszych zespołów nagrody rzeczowe, ufundowane przez Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Strzyżowie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za zaangażowanie i sportową rywalizację. Nasze liceum reprezentowali: 1. Libucha Jacek, Ruszała Miłosz, Strzępek Stanisław ( I miejsce). 2. Rabenda Maciej, Drogoń Dominik, Ciół Piotr ( IV miejsce).

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1123/miedzyszkolna-liga-pilki-siatkowej-chlopcow
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola