Belka
Poniedziałek, 17 Grudnia 2018   imieniny: Olimpia, Lukasz, Jolanta
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odcinek Jasło - Strzyżów nad Wisłokiem TLK Staszic

 
Z Zagórza wracałem TLK Staszic. Pierwotnie odcinek Jasło - Zagórz, miałem nagrywać właśnie Staszicem z Zagórza do Jasła i do Rzeszowa. Ale, że nagrałem o świcie "do Zagórza", więc już w drugą mańkę dałem sobie spokój a i słońce by waliło w obiektyw smartfona. Zatem rozpocząłem zapis w Jaśle. Niedziela, około godziny 11. Słońce leje się z nieba, przyroda jeszcze w letargu. Odcinek Jasło - Strzyżów nad Wisłokiem. Linia ładnie widzę zrobiona, TLK nieźle gna. 0:00:00 - Jasło 0:03:30 - Jasło Towarowe 0:09:44 - Szebnie 0:12:27 - Wojaszówka 0:14:45 - Przybówka 0:18:30 - Frysztak 0:22:10 - Wiśniowa 0:23:40 - Kalembina 0:26:20 - Dobrzechów 0:29:50 - Strzyżów n.Wisłokiem Dalsza część , od Strzyżowa do Rzeszowa Głównego dostępna tutaj: youtu.be/u3Uwq960eVY

 


Kubek Elektrowoz
 
Data pliku video: 2017-04-09, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola