Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Odkrywamy tajemnice ludzkiego ciała i nie tylko….

Data publikacji: 2018-05-09, Data modyfikacji: 2018-05-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Biologia jest nauką doświadczalną, której najlepiej uczy się przez praktykę i obserwacje - o tym wie każdy uczeń klasy o profilu biologiczno-chemicznym. Propozycja wyjazdu, który daje możliwość poszerzenia wiedzy z zakresu nauki o ludzkim ciele i botaniki cieszyła się dużym zainteresowaniem wśród uczniów naszej szkoły. Dlatego grupa uczniów z klas 1B, 1C i 2B bez wahania zdecydowała się na udział w wycieczce edukacyjnej pod opieką pań : M. Woźnickiej, K.Rokity i K. Ossowskiej. Celem naszej podróży był Kraków- a dokładniej zwiedzenie dwóch wystaw związanych z anatomią oraz odwiedziny najstarszego ogrodu botanicznego w Polsce. Wszyscy uczestnicy wyjazdu wykazali się stuprocentową frekwencją i doskonałą punktualnością, więc 24 kwietnia o godzinie 5:30 grupa młodych biologów wyruszyła w Małopolskę. Pierwszym punktem naszej podróży było Muzeum Katedry Anatomii Collegium Medicum Uniwersytetu

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1118/odkrywamy-tajemnice-ludzkiego-ciala-i-nie-tylko
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola