Belka
Wtorek, 19 Lutego 2019   imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

OGÓLNOPOLSKI KONKURS JĘZYKA ANGIELSKIEGO

Data publikacji: 2018-11-06, Data modyfikacji: 2018-11-07
A A AWydrukDrukuj  
 
ENGLISH HIGH FLIER – XVIII edycja Termin konkursu: 28.11.2018r. godz.13.00–14.00 Termin zgłoszeń: do 7.11.2018r. (środa) Zgłoszenia przyjmują nauczyciele języka angielskiego. Spotkanie informacyjne odbędzie się 7.11.2017r. (środa) na długiej przerwie w auli. Na spotkaniu również można dokonać zapisu i wnieść opłatę wpisową. Wpisowe od ucznia: 10 zł Forma konkursu: test wielokrotnego wyboru (28 zadań z odpowiedziami A, B, C, D, z których każda może być prawdziwa lub fałszywa) w dwóch kategoriach: Junior dla uczniów klas pierwszych i Student dla drugo– i trzecioklasistów. Bliższe informacje (regulamin konkursu, arkusze z poprzednich edycji) można znaleźć na stronie internetowej: http://jersz.pl

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1154/ogolnopolski-konkurs-jezyka-angielskiego
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola