Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcejRozumiem
Belka
Środa, 16 Lipca 2025   imieniny: Maria, Stefan, Eustachy
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Pijany kierowca autobusu miał ponad 3,4 promila alkoholu

Data publikacji: 2014-07-13, Data modyfikacji: 2014-07-15
A A AWydrukDrukuj  
 
Pijany kierowca, który miał ponad 3,4 promila alkoholu w organizmie, wiózł kilka osób jadących do pracy w Stalowej Woli. 47-letni mężczyzna został osadzony w policyjnym areszcie.

Pełna treść wiadomości na: http://strzyzow.naszemiasto.pl/artykul/pijany-kierowca-autobusu-mial-ponad-3-4-promila-alkoholu,2354454,t,id.html?kategoria=1
naszemiasto.pl, Źródło artykułu: naszemiasto.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    strzyżowski

    Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

    Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola