Belka
Piątek, 22 Lutego 2019   imieniny: Marta, Małgorzata, Piotr
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Planowane terminy spotkań z rodzicami w roku szkolnym 2018/19

Data publikacji: 2018-09-20, Data modyfikacji: 2018-10-12
A A AWydrukDrukuj  
 
24.09.2018r. godz. 16:00 - Spotkanie z rodzicami Wybory do klasowych rad rodziców godz. 17.15 - Posiedzenie rady rodziców. Wybory do Rady Rodziców szkoły, zmiany w programie profilaktyczno - wychowawczym szkoły. 16.11.2018r. godz. 16:00 - Spotkanie z rodzicami – spotkanie wywiadowcze Zapoznanie rodziców uczniów klas I i II z programem nauczania wychowania do życia w rodzinie. Szkolenie dla rodziców : klas I - w ramach innowacji „Uczenie się jest fajne” ( szkolenia w klasach) klas II - Jak rozpoznać sygnały ostrzegawcze świadczące o zażyciu przez dziecko substancji psychoaktywnych. 18.01.2019r. godz.16:00 - Spotkanie z rodzicami – spotkanie wywiadowcze - podsumowanie I półrocza 2018/19 - Szkolenie dla rodziców Kl. III – stres przedmaturalny(szkolenia w klasach) 25.04.2019r. godz. 16:00 - Spotkanie z rodzicami – spotkanie wywiadowcze dla rodziców uczniów klas I i II godz. 17:00 - Spotkanie uczestników olimpiad, najlepszych uczniów (wszystkich klas) i ich rodziców z dyrekcją szkoły i nauczycielami.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1145/planowane-terminy-spotkan-z-rodzicami-w-roku-szkolnym-201819
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola