Belka
Wtorek, 19 Lutego 2019   imieniny: Arnold, Konrad, Marceli
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Pokazy sygnalizacji, pozorowany wyjazd alarmowy - KP i JRG PSP Strzyżów

 
Dzisiaj (29.12) zorganizowaliśmy sesje fotograficzną sprzętu KP PSP oraz JRG PSP w Strzyżowie. Jest to pierwsza i jedyna część relacji na moim kanale, pozostałe materiały dostępne będą na kanale youtube.com/user/Lancut112 a także facebook.com/Podkarpacie998/. Film zawiera pokazy sygnalizacji poszczególnych pojazdów jednostki a także pokazowy wyjazd alarmowy. Serdeczne podziękowania dla Pana Komendanta Powiatowego PSP w Strzyżowie za wyrażenie zgody na przeprowadzenie sesji fotograficznej oraz dla zmiany drugiej za miłą atmosfere oraz pomoc w przeprowadzeniu sesji i przekazane nam informacje.

 


Jaslo112
 
Data pliku video: 2018-12-29, Źródło artykułu: youtube.com
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
loading...
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola