Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

SEMINARIUM EDUKACYJNE NA TEMAT SZKOLNICTWA WYŻSZEGO W POLSCE

Data publikacji: 2018-10-25, Data modyfikacji: 2018-10-26
A A AWydrukDrukuj  
 
„Moje pierwsze kroki w murach uczelni wyższej” – pod takim hasłem w dniu 16 października 2018 roku w ramach Ogólnopolskiego Tygodnia Kariery 2018 odbyło się seminarium edukacyjne adresowane do uczniów klas trzecich - przyszłych absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im. A. Mickiewicza w Strzyżowie. W ramach przedsięwzięcia wykład wygłosił dr Tomasz Wójtowicz, pracownik dydaktyczny Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. W swoim wystąpieniu opowiedział m.in. o tym jak wygląda system szkolnictwawyższego w Polsceoraz jakie zmiany zajdą na uczelniach wyższych po reformie w związku znową Ustawą 2.0. Dokonując diagnozy obecnego stanu polskiego szkolnictwa wyższego odpowiedział na pytanie, dlaczego reforma jest potrzebna, jakie są planowane zmiany i jak będzie wyglądało studiowanie po reformie.Na zakończenie zaprezentował także ranking najlepszych uczelni w Polsce i na świecie oraz wymienił kierunki, które warto studiować. Organizatorami przedsięwzięcia był strzyżowski Ośrodek Szkolenia Zawodowego, Stowarzyszenie „Projekt Strzyżów” oraz Liceum Ogólnokształcące - Szkolny Ośrodek Kariery w Strzyżowie. Autor tekstu: Urszula Drogoń, specjalista ds. rozwoju zawodowego w OSZ Strzyżów

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1149/seminarium-edukacyjne-na-temat-szkolnictwa-wyzszego-w-polsce
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola