Belka
Poniedziałek, 6 Maja 2024   imieniny: Judyta, Jan, Jurand
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 
 

Sylwetka Mateusza Wiatra

Data publikacji: 2019-04-15, Data modyfikacji: 2019-04-16
A A AWydrukDrukuj  
 
laureata XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego IMIĘ I NAZWISKO: Mateusz Wiater KLASA: III A (profil matematyczno-fizyczno-informatyczny) GIMNAZJUM, KTÓRE UKOŃCZYŁEM: Gimnazjum Publiczne w Strzyżowie SUKCESY W TRAKCIE NAUKI W LICEUM: laureat III lokaty XLIX Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, finalista XLVIII Olimpiady Literatury i Języka Polskiego, finalista konkursu historycznoliterackiego Henryk Sienkiewicz. W 170. rocznicę urodzin i 100. rocznicę śmierci, I miejsce w kraju w Ogólnopolskim Konkursie Polonistycznym Fraszka, I miejsce ex aequo w województwie w VI Dyktandzie Niepodległościowym Po polsku o historii, finalista/laureat (wyniki 16.04) XII Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z matematyki, finalista X oraz XI Ogólnopolskiej Olimpiady O Diamentowy Indeks AGH z geografii z elementami geologii, nominowany do etapu centralnego XLIV Olimpiady Historycznej, wyróżnienia w konkursach matematycznych, np. Alfik Matematyczny, MAT.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1238/sylwetka-mateusza-wiatra
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     




    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    strzyżowski

    Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

    Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola