Belka
Poniedziałek, 21 Stycznia 2019   imieniny: Agnieszka, Inez, Jarosław
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019

Data publikacji: 2018-09-10, Data modyfikacji: 2018-09-10
A A AWydrukDrukuj  
 
Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w Liceum Ogólnokształcącym im. Adama Mickiewicza miało bardzo podniosły charakter. Nie tylko dlatego, że – jak co roku – odświętnie ubrani uczniowie świętowali początek nowego etapu edukacji. Jedni skupieni, niepewni tego, co przyniosą kolejne dni – to pierwszoklasiści, rozglądający się z ciekawością po nowej dla nich szkole i zawierający pierwsze szkolne znajomości. Drudzy przeciwnie – roześmiani, zrelaksowani, wypoczęci, powracający po wakacjach do rzeczywistości dobrze im już znanej i oswojonej: sal, nauczycieli i – przede wszystkim – dawno niewidzianych kolegów. Ale to szkolne święto miało w tym roku także inny wymiar. W trakcie pierwszo-, a właściwie trzeciowrześniowych uroczystości nastąpiło wzruszające pożegnanie Pani Zofii Zając, wieloletniej wicedyrektor Zespołu Szkół i Liceum Ogólnokształcącego, pełniącej w minionym roku szkolnym obowiązki dyrektora szkoły. W imieniu organu prowadzącego – Powiatu Strzyżowskiego czynił to Wicestarosta Strzyżowski, Pan Jan Stodolak, w obecności przedstawicieli rodziców oraz nauczycieli i uczniów, którzy także, w sposób sobie właściwy, żegnali Panią Dyrektor. Najwięcej radości sprawili Pani Zofii Zając absolwenci, którzy przybyli do swojej ukochanej Szkoły, by śpiewem umilić Pani Dyrektor odejście na emeryturę. A po uroczystości? Rozpoczęła się proza roku szkolnego. Uczniowie udali się na spotkania z wychowawcami i zapoznali się z podziałem godzin, by już od wtorku móc rozpocząć intensywną naukę. Zarówno im, jak i wszystkim nauczycielom życzę samych sukcesów, by przynosili chwałę nie tylko sobie, ale także Szkole, którą współtworzą Mirosław Czarnik – dyrektor LO

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1137/uroczyste-rozpoczecie-roku-szkolnego-20182019
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
    Kreska
     
    Polecane

    DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

     
    Brak sond
     
    Newsletter
    Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
     
     
    strzyżowski

    Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

    Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

     

    Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola