Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Warsztaty Efektywnej Nauki

Data publikacji: 2018-05-21, Data modyfikacji: 2018-05-23
A A AWydrukDrukuj  
 
Sukces młodego człowieka w dorosłym życiu zależy w głównej mierze od wykształcenia, które otrzyma na ścieżce edukacyjnej. Jednak z biegiem czasu zdobywanie wiedzy i umiejętności może stać się dla każdego ucznia przykrym obowiązkiem, a nie kreatywnym wyzwaniem. Dzieje się tak głównie ze względu na coraz większy zakres materiału do przyswojenia, coraz mniej czasu, a także brak okazji do zetknięcia się z metodami efektywnej nauki, które podnoszą skuteczność pracy naszego pięknego umysłu. Dlatego też 12 maja 2018 roku w Auli Liceum Ogólnokształcącym w Strzyżowie odbyły się warsztaty „Jak się uczyć i nie zwariować?”.Podczas 240 minut 17 uczniów, pod czujnym okiem Doradcy Zawodowego Pani Reginy Pelczar i Pedagoga Pani Barbary Modliszewskiej, poznawali i ćwiczyli proste metody, aby uczyć się łatwiej, szybciej, więcej i przyjemniej. Prowadzący – Pan Michał Wietecha na podstawie garści teorii nakierowywał uczestników, tak aby sami odkrywali mechanizmy działania mózgu, a następnie przeprowadzał serie ćwiczeń indywidualnych oraz grupowych, których zadaniem była praktyka zdobytej wiedzy przez uczniów. Całość urozmaicały liczne dyskusje na tematy codziennej nauki oraz energetyzujące ćwiczenia ruchowe.

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1122/warsztaty-efektywnej-nauki
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola