Belka
Środa, 19 Grudnia 2018   imieniny: Dariusz, Urban, Gabriela
Rejestracja Witaj: Gościu, Zaloguj się
 
Belka
 

Wyniki Międzyszkolnego Konkursu Erasmus+

Data publikacji: 2018-04-13, Data modyfikacji: 2018-04-13
A A AWydrukDrukuj  
 
Wyniki dyktanda ortograficznego w języku angielskim przeprowadzonego w ramach lekcji otwartej o tematyce językowo – kulturowej pt. ‘Shamrock Day, czyli pierwszy dzień wiosny w irlandzkim stylu’ W kategorii szkół podstawowych/gimnazjów: I miejsce – Jan Czarnik, uczeń Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej II miejsce ex aequo – Weronika Jamróz i Patrycja Salamon uczennice Szkoły Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Strzyżowie III miejsce – Karolina Małek, uczennica Gimnazjum im. Orląt Lwowskich w Wiśniowej W kategorii szkół ponadgimnazjalnych: wyróżnienie – Kamil Jacek, uczeń Liceum Ogólnokształcącego im. Adama Mickiewicza w Strzyżowie Dziękujemy za udział i gratulujemy! Dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy, a dla wyróżnionych także materiały edukacyjne do nauki języków obcych zakupione ze środków projektu Erasmus+ Zespół Erasmus+ LO im. A. Mickiewicza w Strzyżowie

Pełna treść wiadomości na: lo-strzyzow.pl/news/1107/wyniki-miedzyszkolnego-konkursu-erasmus
lo-strzyzow.pl, Źródło artykułu: lo-strzyzow.pl
 
Komentarze
Brak komentarzy, Twój może być pierwszy!
Autor:
Kod z obrazka:
Puste pole z komentarzem
Puste pole z podpisem
Wyszukaj
 
Kreska
Kreska
Dodaj artykuł
Najnowsze komentarze
 
  Kreska
   
  Polecane

  DOSTAWCY-INTERNETU-W-POLSCE-NAJLEPSZY-INTERNET

   
  Brak sond
   
  Newsletter
  Bądź na bieżąco z nadchodzącymi imprezami. Zapisz się na bezpłatny newsletter.
   
   
  strzyżowski

  Powiat strzyżowski - leży w zachodniej części województwa podkarpackiego, a jego siedzibę stanowi Strzyżów. W skład liczącego 61 tys. mieszkańców powiatu wchodzi gmina Strzyżów, Czudec, Frysztak, Niebylec, Wiśniowa.

  Coraz większą popularnością w naszym kraju cieszy się spędzanie wolnego czasu we wiejskich pensjonatach lub w gospodarstwach agroturystycznych. Tu będzie taka okazja. To oprócz poznawania kultury wiejskiej, poszukiwania ciszy i obcowania z przyrodą także pyszna kuchnia z regionalnymi specjałami. Istnieje także możliwość konnych przejażdżek, wypad na rowery, łodzie, zbieranie owoców lasu, a nawet pomoc w prostych czynnościach związanych z pracą w gospodarstwie.   

   

  Zgłoś uwagi - uzupełnij wszystkie pola